Infrapanel Excelent+ 600W Zrcadlo infra topný panel

Infrapanel Excelent+ 600W Zrcadlo infra topný panel

Výrobce:INFRAPOWER
Doporučené umístění:Na stěnu
Model:INFE+600
Dostupnost:Skladem, odeslání ihned
Doprava zdarma
Cena: 9 990,00 Kč Bez daně: 8 256,20 Kč

Využijte topný infračervený panel řady Excelent+ jako zrcadlo do koupeny nebo atypický doplněk interiéru. Proč mít v koupelně klasické zrcadlo, když jej můžete zkombinovat s topením a ušetřit tak místo v často velmi malých prostorách koupelen.

Díky nízké hmotnosti jen 9 kilogramů můžete zrcadlo umístit i na sádrokarton nebo slabé zdivo.

Nezapomeňte dodržovat normy pro umístění elektrických zařízení do prostorů s možností kontaktu s vodou. Topné těleso musí být v dostatečné vzdálenosti například od vany nebo sprchového koutu.

Zapojení panelu zvládne absolutně každý, jelikož jej můžete jednoduše zavěsit na zeď pomocí montážní sady přiložené k panelu a zapojit do klasické zásuvky 230V. Tento postup doporučujeme pro využití panelů k přitápění. V případě topení panely jako hlavním zdrojem doporučujeme vytvoření rozvodů za panely a připojení "napevno". Odpadne tak problém s viditelnými kabely, které rozhodně kráse interiéru nepřidají.

FOTO motiv není pro tento typ panelu možný, jelikož se jedná o panel se skleněným povrchem a na něj není naše FOTO fólie doporučena a certifikována. Jedinečný luxusní skleněný design však jakýkoliv motiv vynahradí.


Specifikace
Doporučené umístění Na stěnu
Hmotnost 9 Kg
Povrchová úprava Zrcadlo
Výkon panelu 600 W
Rozměr výrobku 900 x 600 x 25 mm
Typ rámečku Bezrámový infra panel
Příslušenství Síťový kabel (2metry) s vidlicí, návod, montážní sada
Záruka 4 roky na topný článek, 24 měsíců na ostatní komponenty