Infrapanel Primo 400W infra topný panel

Infrapanel Primo 400W infra topný panel

Výrobce:INFRAPOWER
Doporučené umístění:Na stěnu
Model:INFP400
Dostupnost:Skladem, odeslání ihned
Doprava zdarma
Cena: 4 930,00 Kč Bez daně: 4 074,38 Kč
Pro výpočet správného výkonu a ohledně konzultace potisku nás neváhejte kontaktovat

Topný panel z řady Primo. Doporučené umístění tohoto panelu je na stěnu. Tento panel doporučujeme pro menší místnosti jako jsou chodby, technické místnosti, nebo v kombinaci s více panely podobných výkonů pro rovnoměrné rozložení tepla v místnosti. Čtvercový rozměr panelu 600x600 mm je nejvhodnější využít při instalaci na strop, kde se panel stane prakticky neviditelný.

Tento topný infra panel čtvrté generace doporučujeme i do prostorů se sádrokartony a slabými příčkami, jelikož nabízí nejnižší možnou váhu a to pouhých 3,5 kilogramu.

Panel je přímo stvořený pro zabudování do stropní konstrukce. Využijte další z výhod infra panelů n nejnovější generace, a to možnosti odstranění hliníkového rámu a vytvoření bezrámového panelu. Díky tomu je instalace do sádrokartonu jednodušší a panel je ve stropě bez rámu prakticky neviditelný!

Zkombinujte úporné vytápění našimi panely s originálním doplňkem. Použijte na naše panely FOTO fólii HOMEHEAT a vytvořte si jedinečný topný obraz. Jen topné panely čtvrté generace umožňují díky FOTO fólii změnu motivu kdykoliv se Vám zlíbí. Stačí jednoduše naši fólii odstranit z topného panelu a vyměnit za novou. Nemusíte se tak celý život koukat jen na jeden obraz!


Specifikace
Doporučené umístění Na stěnu
Hmotnost 3,5 Kg
Povrchová úprava Bílá
Výkon panelu 400 W
Rozměr výrobku 600 x 600 x 30 mm
Typ rámečku Odnímatelný hliníkový rám
Příslušenství Síťový kabel (2metry) s vidlicí, návod, montážní sada
Záruka 4 roky na topný článek, 24 měsíců na ostatní komponenty