Infrapanel Primo 300W infra topný panel

Infrapanel Primo 300W infra topný panel

Výrobce:INFRAPOWER
Doporučené umístění:Na stěnu
Model:INFP300
Dostupnost:Skladem, odeslání ihned
Doprava zdarma
Cena: 4 225,00 Kč Bez daně: 3 491,74 Kč
Pro výpočet správného výkonu a ohledně konzultace potisku nás neváhejte kontaktovat

Topný panel z řady Primo s nízkým výkonem. Doporučené umístění tohoto panelu je na stěnu. Tento panel doporučujeme pro malé místnosti jako jsou WC, koupelny nebo třeba chodby, kde není potřeba velkých teplot. Díky výhodnému rozměru 900x300 mm se tento panel vejde i do špatně dostupných míst, které nedovolují topný panel v klasických rozměrech čtverce nebo obdelníka.

Zapojení panelu zvládne absolutně každý, jelikož jej můžete jednoduše zavěsit na zeď pomocí montážní sady přiložené k panelu a zapojit do klasické zásuvky 230V. Tento postup doporučujeme pro využití panelů k přitápění. V případě topení panely jako hlavním zdrojem doporučujeme vytvoření rozvodů za panely a připojení "napevno". Odpadne tak problém s viditelnými kabely, které rozhodně kráse interiéru nepřidají.

Zkombinujte úporné vytápění našimi panely s originálním doplňkem. Použijte na naše panely FOTO fólii HOMEHEAT a vytvořte si jedinečný topný obraz. Jen topné panely čtvrté generace umožňují díky FOTO fólii změnu motivu kdykoliv se Vám zlíbí. Stačí jednoduše naši fólii odstranit z topného panelu a vyměnit za novou. Nemusíte se tak celý život koukat jen na jeden obraz!


Specifikace
Doporučené umístění Na stěnu
Hmotnost 3 Kg
Povrchová úprava Bílá
Výkon panelu 300 W
Rozměr výrobku 900 x 300 x 30 mm
Typ rámečku Odnímatelný hliníkový rám
Příslušenství Síťový kabel (2metry) s vidlicí, návod, montážní sada
Záruka 4 roky na topný článek, 24 měsíců na ostatní komponenty