Infrapanel Grande 700W infra topný panel

Infrapanel Grande 700W infra topný panel

Výrobce:INFRAPOWER
Doporučené umístění:Na strop
Model:INFG700
Dostupnost:Skladem, odeslání ihned
Doprava zdarma
Cena: 7 412,00 Kč Bez daně: 6 125,62 Kč
Pro výpočet správného výkonu a ohledně konzultace potisku nás neváhejte kontaktovat

Topný panel z řady Grande. Doporučené umístění tohoto panelu je na strop. Infra panel, který sám zvládne vytopit středně velké místnosti. Největší využití je pro kuchyně, menší ložnice a malé dětské pokojíky. Obdelníkový rozměr 1200 x 600 mm je vhodný pro použití na stěnu, třeba jako FOTO obraz.

Zaujměte obchodní partnery s panelem z řady MEDIUM. Vytápějte neviditelně díky zabudování do stropní konstrukce místnosti. Panel tak bude absolutně neviditelný.

Zapojení panelu zvládne absolutně každý, jelikož jej můžete jednoduše zavěsit na zeď pomocí montážní sady přiložené k panelu a zapojit do klasické zásuvky 230V. Tento postup doporučujeme pro využití panelů k přitápění. V případě topení panely jako hlavním zdrojem doporučujeme vytvoření rozvodů za panely a připojení "napevno". Odpadne tak problém s viditelnými kabely, které rozhodně kráse interiéru nepřidají.

Zkombinujte úporné vytápění našimi panely s originálním doplňkem. Použijte na naše panely FOTO fólii Grande a vytvořte si jedinečný topný obraz. Jen topné panely čtvrté generace umožňují díky FOTO fólii změnu motivu kdykoliv se Vám zlíbí. Stačí jednoduše naši fólii odstranit z topného panelu a vyměnit za novou. Nemusíte se tak celý život koukat jen na jeden obraz!


Specifikace
Doporučené umístění Na strop
Hmotnost 7,5 Kg
Povrchová úprava Bílá
Výkon panelu 700 W
Rozměr výrobku 1200 x 600 x 30 mm
Typ rámečku Odnímatelný hliníkový rám
Příslušenství Síťový kabel (2metry) s vidlicí, návod, montážní sada
Záruka 4 roky na topný článek, 24 měsíců na ostatní komponenty